Info       Aastakäigud        Ajalugu       Kontakt        Vet.ee   
 


Tere tulemast ... 

Eesti Loomaarstliku Ringvaate toimetus:

Peatoimetaja Kerli Mõtus
Toimetus: Andres Aland, Mati Roasto, Valentina Tiškina, Hertta Pirkkalainen
.

 ELR ilmub neli korda aastas ja numbri tiraaz on 200 eksemplari. Ajakirja saavad otsepostitusena kõik Eesti Loomaarstide Ühingu liikmed ja veterinaarkeskused.

 Oleme avanud rubriigi "Lugeja küsib", kuhu ootame kõigi kolleegide veterinaariaalaseid küsimusi, millele  omaltpoolt lubame leida kõige sobivama eksperdi küsimusele vastama. Samuti oleksime väga tänulikud, kui saaksime lugejatelt ettepanekuid huvipakkuvate teemade osas, mida ajakirjas kajastada saaksime, samuti avaldame meeleldi kolleegide kirjutatud artikleid. Et autoritel oleks lihtsam artikleid vormindada on siinkohal toodud juhised ELRis avaldatavates artiklites viitamiseks.

 Ajakirja ostmise info: Uusi ja vanu (kui on olemas) ELR numbreid on võimalik osta hinnaga 15.-€ eksemplar. Oma soovist palume anda teada toimetuse e-posti aadressil: ringvaade@vet.ee või helistades ELÜ sekretärile Ingrid Veskele 5520767.

Toimetus ootab aktiivset koostööd kõikidelt erinevates valdkondades töötavatelt loomaarstidelt..

Viitamine ELRi artiklites.

Eesti Loomaarstide Ühing palub kõiki, kellel on esimese Eesti Vabariigi aegseid Ringvaate numbreid, jagada neid kolleegidega.

 

THE ESTONIAN VETERINARY REVIEW
ESTNISCHE TIERÄRZTLICHE RUNDSCHAU
REVUE VÉTÉRINAIRE ESTONIENNE

 

         221112 lugejat on käinud sellel lehel. Täna juba lugejaid 43.
Top!